Słoneczny prąd

Moc instalacji fotowoltaicznej 9.7kW, 20 szt. paneli hyundai 485W, falownik FRONIUS SYMO 10.0-3M

Kolejny klient słonecznego prądu, zwiększył swoją niezależność od zakładu energetyki.

Instalacja zamontowana na gruncie przy użyciu specjalnych systemów montażowych. Panele z instalacji przetwarzają energię słoneczną na prąd stały, który jest przekazywany do inwertera, a następnie przetwarzany na prąd zmienny, który jest wykorzystywany do zasilania urządzeń elektrycznych w domu.

System zabezpieczeń zapobiega przepięciom i przeciążeniom, a także umożliwia ewentualną szybką lokalizację i usunięcie usterki w razie potrzeby. System monitoringu pozwala na śledzenie wydajności instalacji.

Instalacja fotowoltaiczna umożliwia właścicielowi domu korzystanie z energii odnawialnej i redukuje jego zależność od tradycyjnych źródeł energii, takich jak elektrownie węglowe. Ponadto, dzięki możliwości sprzedaży nadmiaru energii do sieci, właściciel może zmniejszyć rachunki za energię elektryczną lub nawet zbilansować je do zera

Instalacja fotowoltaiczna jest inwestycją, która zwróci się w ciągu kilku lat, a po jej spłacie właściciel może cieszyć się bezpłatną energią elektryczną przez wiele lat. Dodatkowo, zainstalowanie paneli fotowoltaicznych zwiększyło wartość nieruchomości i stanowi pozytywny wkład w ochronę środowiska naturalnego.

Myślisz nad własną instalacją? Zapraszamy do kontaktu.

Scroll to Top